Comp Tech

Informacje ze świata i komputera

Moda

Piękne paznokcie hybrydowe – jakie zdobienia wybrać?

By wykonać oryginalne i modne paznokcie na daną okazję, musisz wykonać staranny manicure. Ważny jest też wybór koloru lakieru oraz ew. zdobienia. Mogą to być m.in. gotowe naklejki, pieczątki na paznokcie, pyłki dające różne efekty, brokat czy ozdoby biżuteryjne. Sprawdź, z czego warto skorzystać.

Piękne paznokcie hybrydowe – staranny manicure

Podstawą jest wykonanie manicure poprawnie, zgodnie ze sztuką, czyli etap po etapie. Nie pomijaj żadnego kroku, gdyż wpłynie to na efekt – zarówno jakość, jak i wygląd paznokci. Starannie odtłuść i przygotuj płytkę, skróć i nadaj jej kształt, pomaluj bazą, by zadbać o trwałość stylizacji. Manicure obejmuje szereg czynności, których nie należy pomijać.

Manicure hybrydowy – jak go ozdabiać?

Ozdób do paznokci mamy całą masę! Jedynie Twoja wyobraźnia może stanowić ograniczenie. W sezonie letnim możesz sobie pozwolić na większą swobodę i kreatywność, na co dzień w pracy wiele zależy od obowiązującego w biurze dress code’u. Jednak na eleganckie okazje także możesz urozmaicić stylizację – sięgnij po szczyptę brokatu albo jedną cyrkonię.

Naklejki na paznokcie. Jedne z najpopularniejszych rodzajów ozdób. Nie wymagają podczas aplikacji umiejętności. Są proste w użyciu nawet dla pań, które nie mają zdolności artystycznych oraz dla początkujących stylistek. Zacznij od spiłowania paznokcia i nadania mu kształtu, potem wypoleruj płytkę paznokcia, nałóż odżywkę, a następnie wybierz i nanieś naklejkę z wybranym wzorem. Może to być owoc, kwiat, ulubiona postać z bajki, serce i wiele innych.

Stempelki. Inną propozycją są także pieczątki na paznokcie – równie proste w użyciu. Pozwalają na przeniesienie wzorku z blaszki na paznokcie w tej samej formie za pomocą specjalnej końcówki. By stworzyć taki manicure hybrydowy, trzeba mieć odpowiednie akcesoria do stemplowania. Pieczątki na paznokcie to sposób, by wykonać m.in. motyw nieskończoności, serca, słońca czy zwierzaka albo owocu.

Metalowe ozdoby. Ich zadaniem jest urozmaicenie manicure w prosty sposób. Nie przesadź jednak z ich liczbą. Możesz na przykład ozdobić wybrane paznokcie kilkoma motywami. Czasami sprawdzi się też tylko jeden element, jeśli cenisz minimalizm. Do wyboru są metalowe blaszki, ćwieki, łańcuszki, kuleczki czy listki.

Pyłki do paznokci. Pozwalają uzyskać niezwykłe efekty. Do wyboru są różne rodzaje pyłków – m.in. efekt syrenki, efekt holo czy mirror. Każdy z nich będzie ciekawym urozmaiceniem i odmieni manicure. W ich przypadku liczny się staranne wykonanie oraz jakość produktów do zdobień.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ