Comp Tech

Informacje ze świata i komputera

Dom

Profile PVC – energooszczędne i ekologiczne

Od wielu lat w stolarce okiennej królują profile plastikowe mimo różnych rozwiązań alternatywnych. Oferują dobry stosunek ceny do jakości i długą listę zalet. PVC to wszechstronny materiał, odpowiedni m.in. na profil okienny do domów, biurowców czy lokali usługowych. Poznajmy lepiej ich zalety.

Profile plastikowe – szeroki wybór

Jedną z firm, która odpowiada na potrzeby rynku na bieżąco, jest Deceuninck. To wiodący producent wysokiej jakości systemów profili PVC. Wszystkie produkty tej marki wyróżniają się trwałością, wytrzymałością, są też stylowe i łatwe w pielęgnacji. Deceuninck gwarantuje szeroki wybór profili okiennych plastikowych. Dzięki temu można dobrać idealne rozwiązanie w zależności od potrzeb, między innymi:

  • System Elegant,
  • System Elegant 115,
  • System Eforte,
  • System Arcade,
  • System Prestige.

Okna z profili okiennych Deceuninck to przykład, jak łączą się ze sobą nowoczesne technologie z praktycznymi korzyściami i stylowym designem. Profile plastikowe Deceuninck to najlepsze połączenie świetnych parametrów użytkowych oraz designu i estetyki.

Profil okienny plastikowy – wszechstronne tworzywo PVC

Popularność tych profili wynika głównie ze stosunku dobrej ceny do ich jakości. Poza tym tworzywo PVC to niezwykle wszechstronny materiał. Inne surowce nie posiadają tak dobrych właściwości, które by mu pozwalały na szeroki zakres zastosowania, m.in. w branży budowalnej i stolarce okiennej oraz drzwiowej.

Posiada szereg zalet i właściwości, które gwarantują mu duży zakres zastosowania. Profile PVC marki Deceuninck to dobra i solidna inwestycja – produkty będą służyły przez długie lata. Energooszczędne profile plastikowe gwarantują, że okna będą naprawdę ciepłe o każdej porze roku.

Energooszczędność, akustyka i nowoczesna stylistyka

Profil okienny plastikowy to przede wszystkim energooszczędność i niższe rachunki za prąd, nowoczesna i klasyczna stylistyka, wysoka jakość i akustyka. Do listy ich zalet trzeba też dodać łatwość ich montażu i pielęgnacji – specjalne i czasochłonne zabiegi nie są w ich przypadku wymagane.

Profile PVC można poddawać recyklingowi. Wpisują się w trendy ekologiczne. Ich produkcja nie wymaga naruszania naturalnych surowców naszej planety. Wyróżniają się wysokimi parametrami technicznymi. Są często wybierane w domach jedno- lub wielorodzinnych oraz nowoczesnych obiektach biurowych. Odpowiadają za odpowiednią temperaturę i akustykę wewnątrz, wpływają też na bezpieczeństwo. Deceuninck tworzy standardy dla ekologicznej i energooszczędnej stolarki okiennej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ