Comp Tech

Informacje ze świata i komputera

Biznes

Wynajem powierzchni magazynowych – Warszawa

Warszawa jest jednym z regionów, które cieszą się największą popularnością w branży magazynowej. Należy do tzw. wielkiej piątki. Budzi ogromne zainteresowanie zarówno wśród deweloperów, jak i wśród inwestorów. Jednak nie tylko na magazyny do wynajęcia w Warszawie popyt nie maleje. Cała branża magazynowa w Polsce dynamicznie się rozwija i bardzo dobrze prosperuje.

Wynajem magazynu – Warszawa i inne regiony na topie

Warszawa ze względu na swoje położenie oraz status stolicy cieszy się największa popularnością wśród deweloperów i przedsiębiorców. Wysoki popyt jest także na okoliczne miasta – jak magazyny na wynajem w Raszynie, Pruszkowie, Radzyminie czy Markach lub we Mszczonowie.

Warszawa z terenami podmiejskimi oferuje największą powierzchnią magazynową w Polsce. Stanowi zdecydowanie największe centrum magazynowym w naszym kraju, a także jest jednym z kluczowych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Powierzchnie magazynowe do wynajęcia – Warszawa. Zalety

Plusem magazynów w Warszawie i okolicy jest atrakcyjny rynek zbytu, siedziby wielu firm, centralne położenie i nowoczesna infrastruktura. Wiele obiektów znajduje się przy głównych drogach, węzłach komunikacyjnych i obwodnicach oraz w pobliżu lotniska – jak m.in. Airport House. Przez Warszawę biegnie ponad 20 dróg krajowych i powiatowych. Warszawa stanowi węzeł komunikacyjny dla ponad 40 różnych linii kolejowych i zapewnia świetne połączenie z każdym ważnym miastem w danym regionie – jak m.in. Wrocław, Poznań czy Katowice.

Magazyny, Warszawa – duży potencjał inwestycyjny

Region zapewnia największy potencjał inwestycyjny. Pierwsza strefa to magazyny położone w granicach administracyjnych miasta, a druga strefa obejmuje obrzeża. Inną zaletą jest bardzo szeroki wybór magazynów do wynajęcia w Warszawie – odpowiedni dla siebie magazyn znajdzie zarówno duża firma, jak i mała.

Magazyny na wynajem w Warszawie – szeroki wybór

Są to m.in. nowoczesne parki logistyczne o dużej powierzchni, ale także obiekty typu small business odpowiednie dla mniejszych firm. Do dyspozycji są też hale produkcyjne, Big Boxy, BTS-y, obiekty typu High Bay, magazyny o rozbudowanej infrastrukturze czy połączone z powierzchnią biurową lub zapleczem socjalnym.

Popularnością cieszą się także magazyny oddalone od Warszawy około 10-50 km – jak na przykład magazyny do wynajęcia w Jankach, Pruszkowie czy w Teresinie albo Piasecznie. Są one zwykle duże, świetnie rozbudowane i wyposażone, a także stawki za wynajem są niższe niż za obiekty w samej Warszawie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ